resuloztas.com

r.

Kampanyalı Hosting Paketi

Barındırma alanı tarafıma ait olan Hosting paketleri ile hız, güvenlik ve uygun fiyat garantisi ile Web Sitelerinizi veya Web Projelerinizi barındırabilirsiniz. Sınırsız disk boyutu, sınırsız site barındırma hakkı ile istediğiniz İşletim Sistemine uygun paket fiyatı sadece 599 TL. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. 

Yüksek Hız - Yıl Boyunca Yüzde 99 Uptime Garantisi

Siteniz yavaş çalıştıktan sonra olmasa da olur. SSD Diskler ile yüksek hızda barındırma hizmeti veriyor, kesintisiz hizmet garantisi sunuyorum.

Limitsiz Site ve Dosya Barındırma Alanı

İstediğiniz kadar domain barındırın, istediğiniz kadar büyük web siteniz olsun. Dosya depolama gibi kullanımlar harici herhangi bir limit yok. 

Haftalık Yedekleme ile Siteniz Güvende

Otomatik haftalık yedek alan sistemlerimiz ile ekstra bir ücret ödemeden Web sitenizi güvende tutun. Her koşulda sorunsuz yayına devam edin. 

Çift İşlemci - 2 GB RAM

Çift çekirdek işlemci, 2 Gb Ram ile ister statik, ister dinamik sitelerinizi barındırın. Anlık ortalama 300 kişiye kadar kaldırabilen sunucu, çok büyük projeleriniz haricinde neredeyse bütün işlerinizi görecektir. Detaylar ve sormak istedikleriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. 

İşletim Sistemi ( Linux - Windows ) Farketmeksizin Tek Fiyat, Güvenli ve Hızlı Hizmet

Sadece 599 TL 

Sormak istedikleriniz, detaylı bilgi, satın alım yada daha yüksek hızlı paketler için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.